News:

Режисер Дедпулу 2 зняв рекламу на iPhone 11 Pro

03.12.2019

Режисер «Джона Віка», «Дедпула 2» і «Хоббса і Шоу» Девід Леітч зняв рекламу для Apple із серії «Знято на iPhone».

Ролик під назвою Snowbrawl [snowball — гра в сніжки, brawl — вулична бійка] повністю знятий на iPhone 11 Pro. Сюжет ролика будується навколо гри в сніжки між підлітками, але знято це в стилі екшен-фільму зі slow-motion-сценами.

«Зроби свої святкові відео епічними» — так звучить слоган реклами.

Для зйомки і обробки відео використовувалася стороння апаратура, комплектуючі та програми.

У 2017 році Девід Леітч зняв трилер «Вибухова блондинка» з Шарліз Терон у головній ролі і «Дедпул 2», продовження фільму 2016 року.

  • 10 вересня Apple провела презентацію, на якій представила нові iPhone 11, iPad, Apple Watch 5 покоління, ігровий сервіс Apple Arcade і Apple TV. Новий iPhone 11 у соцмережах зустріли мемами та скаргами на ціни.
  • Apple в 2020 році випустить смартфон iPhone SE2 в оболонці iPhone 8 з «начинкою» iPhone 11.
  • Головний дизайнер Apple Джонатан Айв залишає компанію.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/39075-snigova-bitva-pidlitkiv-rezhiser-dedpulu-2-znyav-ekshn-rolik-na-iphone-11-pro”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.