News:

29% українців вважають, що врегулювати конфлікт на Донбасі можна за допомогою тиску на РФ – опитування

07.12.2019
Конфлікт на Донбасі розпочався у 2014 році

29% українців вважають, що врегулювати конфлікт на Донбасі можна за допомогою дипломатичного тиску на Росію, посилення санкцій та міжнародних правових механізмів. Про це свідчать результати опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології, оприлюднені 6 грудня.

Відповідаючи на запитання про шляхи подолання збройного конфлікту на Донбасі, 21% опитаних заявили, що вирішити ситуацію можна завдяки зміцненню економіки й армії України.

18% громадян вважають, що потрібно проводити перемовини з Москвою, погодитися на автономію Донбасу і забути про Крим.

13% опитаних заявляють, що необхідно обговорити все з місцевими політиками і визнати окуповані території легітимними державними утвореннями.

19% українців було складно визначитися з відповіддю.

Опитування проводили з 4-го до 19 листопада у 110 населених пунктах по всій території України, окрім анексованого Криму і тимчасово окупованих районів Донбасу. Після польового етапу було зібрано 2041 анкету. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Опитування провели за фінансової підтримки представництва Європейського союзу в Україні.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-29-ukrajintsiv-vvazhajut-shcho-virishiti-konflikt-na-donbasi-mozhna-za-dopomogoju-tisku-na-rf-opituvannja-1478318.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.