News:

Рада дозволила укладати електронні трудові договори

09.12.2019

У КЗпП з’явиться норма щодо складання документів кадрового обліку не лише в паперовій, а й в електронній формі (за власним вибором). 6 грудня ВРУ було прийнято у ІІ читанні законопроект №2260.

Рада дозволила укладати електронні трудові договори

За інформацією ВРУ, сьогодні, 6 грудня, було прийнято у ІІ читанні законопроект №2260.

За пояснювальною запискою, цей законопроект було розроблено у зв’язку з необхідністю приведення положень деяких законів України у відповідність до Закону «Про державну службу», удосконалення електронної форми комунікації між громадянами, інститутами громадянського суспільства та державними органами, а також уточнення окремих понять.

Цим законопроектом до КЗпП мають ввести нову ст. 5. Вона наводитиме визначення письмової форми документа для цілей трудового законодавства.

Письмовою формою документу вважатиметься документ, створений у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог Законів про електронні документи та електронний документообіг та про електронні довірчі послуги, складення та/або подання, та/або надіслання якого передбачається КЗпП.

Зауважимо, що нове правило щодо електронного кадрового документообігу та укладання електронних трудових договорів є правом для роботодавців, а не їх обов’язком. Тобто паперова форма кадрових документів залишатиметься актуальною й надалі.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

  • Медреформа 2020: що нового ухвалив Уряд
  • Кабмін став володарем 100% акцій Приватбанку

Джерело статті: “https://socportal.info/2019/12/06/rada_dozvolila_ukladati_elektronni_trudovi_dogovori.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.