News:

Зеленський і Путін домовилися про обмін полоненими до Нового року: що відомо

10.12.2019

Президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін домовилися про обмін полоненими.

Як з’ясував OBOZREVATEL, новий обмін планують провести вже до 31 грудня. Про це сторони домовилися на "нормандському саміті" в Парижі 9 грудня.

При цьому очікується, що цього разу сторони проведуть останній обмін, оскільки мова йшла про формат "усіх на всіх".

Новини
Путін поставив Зеленському жорсткий ультиматум на "нормандській зустрічі": він відповів

Нагадаймо, 7 вересня Зеленський і Путін провели масштабний обмін полоненими. Тоді в Україну повернулися 35 осіб, серед яких були 24 моряки й інші в’язні Кремля.

Зеленський і Путін на "нормандському саміті"

Зеленський і Путін на "нормандському саміті"

Як писав OBOZREVATEL, Зеленський і Путін також провели двосторонні переговори та спілкувалися тет-а-тет близько 10 хвилин. При цьому на "нормандському саміті" український президент не потиснув руку агресору.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Обмін полоненими" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zelenskij-i-putin-domovilisya-pro-obmin-polonenimi-do-novogo-roku-scho-vidomo.htm”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.