News:

Уряд скасував необхідність зачитувати «скоромовки» з номерами ліцензій у радіорекламі

11.12.2019

Кабінет міністрів України скасував зобов’язання зачитувати інформацію про номер та інші дані ліцензій у радіорекламі банків, страхових і будівельних компаній, а також для інших груп, починаючи з 2020 року, повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет. Відповідну постанову уряд ухвалив у середу, 11 грудня.

«Ми скасували обов’язкове зачитування номера та інших даних ліцензій у радіорекламі для банків, страхових та будівельних компаній та для інших груп з початку наступного року. Ну, ви пам’ятаєте, коли в кінці ролику номер читається з ефектом перемотки», – написав Дубілет у "Фейсбуці".

Як наголосив міністр, ця норма, можливо, мала сенс 20 років тому, а зараз, в епоху інтернету, зовсім застаріла. Тим більше, як констатував Дубілет, через швидкість читання у цих фрагментах часто нічого не можна розібрати.

Дубілет додав, що це скасування не означає, що компанії без ліцензій зможуть рекламуватись. Норма, яка зобов’язує рекламні майданчики перевіряти ліцензію, залишається.

Зазначимо, що рекламодавці платять радіостанціям за кожну секунду ролика. Відтак скасування вимоги читати дані про їхні ліцензії дасть можливість рекламодавцям або заощадити на рекламних кампаніях, або ж навпаки – робити свої реклами ще інформативнішими.Джерело статті: “https://zaxid.net/uryad_skasuvav_neobhidnist_zachituvati_skoromovki_z_nomerami_litsenziy_u_radioreklami_n1494450”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.