News:

У Львові молодик разом з мамою викрав скутер

15.12.2019

У Львові поліцейські розшукали та затримали 19-річного хлопця та його матір, що викрали скутер з вул. Пекарської. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Львівщини.

Як вказано у повідомленні, у п’ятницю, 13 грудня, приблизно о 17:30 на оперативну лінію поліцію подзвонив чоловік та повідомив, що невідомі викрали його скутер з вул. Пекарської. На місце події приїхала слідчо-оперативна група, а екіпажі патрульних вирушили на пошуки скутера.

Схожий скутер виявили у центрі на вул. Івана Франка. Поліцейські затримали 19-річного хлопця та його 38-річну маму, що викрали скутер. Справу передали слідчим.

«Йшов, знайшов скутер на вулиці Пекарській, подзвонив мамі і ми його разом почали вести», – наводять поліцейські пояснення 19-річного хлопця.

© varta.com.ua


Джерело статті: “http://navarti.in.ua/1217524-y-lvovi-molodik-razom-z-mamou-vikrav-skyter.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.