News:

У портах Криму в жовтні зафіксовано 20 суден-порушників – Міністерство у справах окупованих територій

08.11.2018
На рейді в акваторіях портів окупованого Севастополя, Феодосії та Керчі зафіксовано п’ять суден

У період з 1-го до 31 жовтня у порти окупованого Росією Криму незаконно зайшли 20 танкерів і вантажних суден – порушників, повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ).

19 суден під прапорами РФ, одне – під прапором Сирії. Загалом, за даними відомства, судна-порушники 45 разів заходили у порти Севастополя і Керчі.

"Окрім того, на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі, що використовуються для стоянки, зафіксовано п’ять суден, серед яких чотири – під прапорами РФ і один – під прапором Коморських Островів", – додали в МінТОТ.

У міністерстві підкреслили, що заходження іноземних суден у порти окупованого Криму є порушенням міжнародного права, а також законодавства України.

Після незаконного референдуму 16 березня 2014 року Росія анексувала Крим і Севастополь. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Нині між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

7 липня 2014 року Україна закрила для судноплавства морські порти півострова.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-u-portah-krimu-v-zhovtni-zafiksovano-20-suden-porushnikiv-ministerstvo-u-spravah-okupovanih-teritorij-489568.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.