News:

Копів, у яких стріляли на проспекті Космонавтів нагородили у мерії

08.11.2018Чотирьох поліцейських, які ризикуючи власним життям затримали у середмісті озброєного злочинця, нагородили у міській раді. Сміливці отримали почесні грамоти та грошові винагороди. Нагадаймо, 18 жовтня на світанку на проспекті Космонавтів поліцейські зупинили підозрілого велосипедиста, однак той майже одразу дістав пістолет та намагався в них поцілити. Копи теж відстрілювались, однак молодику вдалося втекти. Перехопив його вже інший екіпаж за кілька кварталів. Затриманим виявився раніше судимий житель Хмельниччини. Завдяки злагодженій і блискавичній роботі поліцейських, злочинець відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі.

“Отакі факти говорять про те, що ми в Вінниці і області можемо в повній мірі довіряти, що патрульній поліції, що Нацполіції в частині і зменшення криміногенної ситуації в регіоні і в місті, охороні громадського порядку, бо це дуже важливо для вінничан і гостей міста Вінниці”, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Могрунов.

“Це наша робота і ми її виконуємо. “Наша служба и опасна, и трудна”, як кажуть. Всі все розуміють і знають куди кожен день ідуть на службу, щоб виконувати свої обов’язки”, – каже лейтенант поліції Олександр Недзельський.
Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/kopiv-u-yakix-strilyali-na-prospekti-kosmonavtiv-nagorodili-u-meriї/”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.