News:

У Північній Каліфорнії через лісові пожежі евакуювали тисячі жителів

09.11.2018

В Северной Калифорнии из-за лесных пожаров эвакуируют тысячи жителей Полум’я роздувається досить сильними вітрами.

На півночі американського штату Каліфорнія оголосила евакуацію мешканців деяких районів у зв’язку з швидко поширюються лісовими пожежами.

Наказ про евакуації було видано для районів міста Парадайз округу Бьютт, де проживає близько 27 тисяч осіб. Місто розташоване в 290 км на північний схід від Сан-Франциско. Лісові пожежі можуть торкнутися близько 30 тисяч людей Парадайсе, Конкоу та інших невеликих громадах.

За словами представника пожежної служби, повідомлення про пожежу надійшло о 6:30 ранку за місцевим часом.

“Полум’я роздувається досить сильними вітрами. У нас сухо і низька вологість. На жаль, це відмінні умови для поширення вогню”, – заявив Рік Кархарт, представник департаменту лісового господарства та протипожежного захисту штату Каліфорнія.

Нагадаймо, що 8 жовтня 2017 року в Північній Каліфорнії почалися масштабні лісові пожежі. В результаті загинули 42 людини. Постраждало більше 3 тисяч автомобілів, а також більше 7 тисяч будинків і інших об’єктів нерухомості, в основному в північній частині штату, де розташовані виноробні райони.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/155797-09-11.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.