News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

США пояснили причини перенесення зустрічі Помпео з "правою рукою" лідера КНДР

09.11.2018

Зустріч американського державного секретаря Майка Помпео і делегації Північної Кореї була перенесена на невизначений термін з ініціативи Пхеньяну, заявила постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі, передає Reuters.

Гейлі зазначила, що практично напередодні зустрічі північнокорейська сторона повідомила Вашингтон про своє бажання перенести зустріч з "якоїсь причини" і Вашингтон пішов назустріч Пхеньяну.

"Державний секретар Помпео був готовий її провести. Ми як і раніше відкриті до переговорів, і я не думаю, що у даному випадку була якась серйозна проблема", – сказала Гейлі.

Постпред США зазначила, що, ймовірно, перенесення переговорів було пов’язано з неготовністю Північної Кореї.

Нагадаймо, 7 листопада речник Державного департаменту США Хізер Нойерт повідомила про те, що зустріч держсекретаря Майка Помпео з "правою рукою" лідера Північної Кореї Кім Ен Чхолем, запланована на цьому тижні в Нью-Йорку, відбудеться пізніше.

Помпео під час зустрічі з Кім Ен Чхолем звинуватив Північну Корею у тому, що та у порушення Сінгапурських домовленостей використовує секретний об’єкт зі збагачення урану. Перед цим у Північній Кореї назвали переговори з американською делегацією на чолі з Помпео"сумними" і звинуватили Вашингтон у спробі тиску на КНДР.

Телеканал CNN з посиланням на інформовані джерела заявив про те, що США неодноразово висували пропозиції Північній Кореї з денуклеаризації, однак всі вони були відхилені. CNN вважає, що дипломатія адміністрації президента Дональда Трампа відносно КНДР "зайшла до глухого кута".

Нагадаймо, що 12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США беруть на себе зобов’язання забезпечити безпеку КНДР. Тим не менш, санкції проти Кореї поки залишаються чинними.

Детальніше про саміт США та КНДР читайте в матеріалі Віктора Константинова "Сінгапурський саміт: історична віха чи тимчасовий перепочинок?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/ssha-poyasnili-prichini-perenesennya-zustrichi-pompeo-z-pravoyu-rukoyu-lidera-kndr-293523_.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.

Керимов Сулейман Абусаидович АПАТИТ Митряева Ирина Вячеславовна Иванов Сергей Леонидович Елин Евгений Иванович Вексельберг Виктор Феликсович РОСТЕХНОЛОГИИ Хьюи Фьюри Кубрат Пулев Воронова Любовь Константиновна Васильев Андрей Юрьевич Афанасов Алексей Николаевич Хинштейн Александр Евсеевич Вахонин Антон Александрович Бастрыкин Александр Иванович Букато Евгения Игоревна УРАЛСИБ Совершаева Любовь Павловна Гусев Владимир Александрович Биличенко Анатолий Петрович Весельницкая Наталья Владимировна Браудер Уильям Феликс (William Felix Browder) Лимонов Эдуард Вениаминович Касьянов Михаил Михайлович Кудрин Алексей Леонидович Зюганов Геннадий Андреевич Брынцалов Владимир Алексеевич Тимченко Геннадий Николаевич СПС Ануфриева Людмила Ивановна Азатян Мушег Ервандович \"Миша-армянин\"; \"Миша-резаный\"; \"Миша-Карабах\"; \"Миша-ножик\" ЮНЕСКО СПб центр Греф Герман Оскарович Виктор Цой Боженов Сергей Анатольевич Бельская Наталья Александровна Душко Евгений Александрович Гончаров Василий Дмитриевич МУНДИАЛЬ-2018 МТС

Редакция