News:

У Чернігові шукають чоловіка, який зник під час ранкової пробіжки більше тижня тому

09.11.2018
 Ревенко зник 1 листопада

У Чернігові більше тижня шукають 31-річного Сергія Ревенка, який пропав під час ранкової пробіжки 1 листопада.

За даними поліції. того ранку чоловік опублікував фото місця, де бігав, а через кілька хвилин його телефон перестав працювати.

Правоохоронці перевірили ноутбук чоловіка, переглянули відео з низки камер зовнішнього відеоспостереження, опитали людей, які його знали або могли бачити.

До пошуків підключилися небайдужі громадяни та пошукові собаки. Поліцейські щодня моніторять район річки Десни, де зник Ревенко.

За даними ТСН, разом з дівчиною Лізою Ревенко переїхав до Чернігова близько двох місяців тому і почав бігати вранці.

"Бігає постійно сам, в навушниках. Взагалі він не любив бігати по одним і тим же місцям, він завжди за різними маршрутами бігав", — розповіла Ліза.

Для посилення пошуків в Facebook створили групу, до справи підключилися волонтери та учасники бігового суспільства Чернігова.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100₴ Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-chernihovi-shukajut-khloptsja-jakij-znik-pid-chas-rankovoji-probizhki-bilshe-tizhnja-tomu-2506158.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.