News:

Іран може надати Канаді більше повноважень в розслідуванні катастрофи літака МАУ

15.01.2020

Nazanin Tabatabaee / WANA (West Asia News Agency) / REUTERS

Під час аварії загинули 57 канадців

Nazanin Tabatabaee / WANA (West Asia News Agency) / REUTERS


Іран дав зрозуміти, що Канада буде брати більш активну участь у розслідуванні катастрофи літака МАУ в Тегерані.

Про це заявила голова Ради з безпеки на транспорті Канади Кеті Фокс, передає Reuters.

«У розслідуванні — і я хочу бути гранично ясною в цьому — ми ще не до кінця знаємо, яким буде масштаб нашої ролі», — сказала Фокс.

За її словами, були ознаки того, що Іран може дозволити Канаді взяти більше повноважень при розслідуванні, наприклад, запросити своїх слідчих брати участь в завантаженні і аналізі даних з бортових самописців.

Канада була запрошена до участі в розслідуванні, оскільки в авіакатастрофі загинула велика кількість її громадян, але згідно з міжнародними правилами Іран веде розслідування.

Boeing 737 Міжнародних авіаліній України, який прямував до Києва, розбився вранці 8 січня після вильоту з іранської столиці Тегерана.

На борту знаходилося 176 осіб. Всі вони загинули. Серед жертв катастрофи 11 громадян України.

11 січня Іран офіційно визнав, що літак МАУ збили його військові, які помилково прийняли літак за ворожу ціль.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/avariya-mau-iran-mozhe-nadati-kanadi-bilshe-povnovazhen-v-rozsliduvanni-novini-ukrajini-50063987.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.