News:

Названо найдорожчу у світі горілку

15.01.2020


Американські експерти оприлюднили список найдорожчих торгових марок горілки.


Про це повідомляє 1NEWS.


  1. Billionaire Vodka — 7,25 млн. дол. — продається в дизайнерській п’ятилітровій пляшці від Leon Verres. Пляшка включає в себе не тільки алкогольний напій, виготовлений за класичним рецептом, але і діаманти. Саме вони лежать на дні напою, а також покривають його посудину зверху.
  2. The Eye of the Dragon — 5,5 млн дол. “Око Дракона” — так в перекладі називається продукт. Дракон, що символізує багатство і успіх, вигравіруваний на пляшці, яка, до речі, усипана великою кількістю дрібних діамантів.
  3. Billionaire Vodka — 3,7 млн дол. — модний і автентичний напій, який вийшов на ринок в 2012 році. Творці бренду відзначають чистоту горілки, яка попередньо пройшла незліченна кількість процесів фільтрації. У пляшці є діаманти.
  4. Russo-Baltique Vodka — 1,3 млн дол. — теж не без дорогоцінної: пробка пляшки виготовлена з золота і прикрашена діамантами.
  5. DIVA Premium Vodka — 1 млн дол. Титул найгламурнішої горілки в світі передбачає, що при виготовленні DIVA Premium не обійшлося без особливо шикарних технологій. І це дійсно так. Високоякісний напій тричі фільтрують крізь лід, діамантову крихту і березове вугілля. При створенні пляшки використовувалися дорогоцінні камені.


Джерело: УНН


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/nazvano-najdorozhchu-u-sviti-gorilku.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.