News:

Сауна за ефектом схожа на заняття спортом

15.01.2020

Вчені провели дослідження і встановили, що по ефекту сауна схожа на заняття спортом. В обох випадках серцево-судинна система зазнає рівні навантаження.Раніше науковці, вивчаючи дію сауни на організм, констатували, вона не дозволяє боротися із зайвою вагою, оскільки перебуваючи в ній, люди не відчувають фізичних навантажень. У новому дослідженні фахівці отримали додаткові дані, які дозволили порівняти в деяких параметрах це дозвілля і спорт.


Для участі в досліді було сформовано дві групи добровольців. Перша відвідала сауну, а друга тренувалася на гребному тренажері. Експерти виміряли у людей всі необхідні життєві параметри до, після і під час процедур, а після порівняли їх. Як виявилося, коли людина знаходиться у сауні, її серцевий ритм, а з ним і кров’яний тиск, піднімається. Опісля ж всі показники знижуються до значень, стаючи нижче, ніж було при первинному вимірі. Аналогічні зміни відбуваються і при спортивних вправах.


Вчені прийшли до висновку, люди втрачають однакову кількість енергії і відчувають рівні навантаження на серцево-судинну систему, незважаючи на різні способи досягнення цього ефекту. Отже, зазначають фахівці, сеанс в сауні для організму не є розслаблюючою процедурою.


Натхнення:


Джерело статті: “https://cikavosti.com/vid-sauni-efekt-shozhij-na-zanyattya-sportom/”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.