News:

"Я не спав!" Відпочинок "слуги" в Раді зняли на відео: він безглуздо виправдався

15.01.2020

Депутат від фракції "Слуги народу" Ігор Василів заснув під час засідання в сесійній залі Верховної Ради.

Інцидент стався у вівторок, 14 січня. Відео з нардепом оприлюднив Олександр Гончаров на своїй сторінці в Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На записі видно, як парламентарій спить напівлежачи, а потім прокидається і тре лице. У коментарях під публікацією Василів зазначив, що нудьгував, а не спав.

Ігор Василів

Ігор Василів

Нардеп заснув в Раді

Нардеп заснув в Раді

Колаж

"Я не спав!" Відпочинок "слуги" в Раді зняли на відео

Раніше OBOZREVATEL писав, що народний депутат від "Слуги народу" Микола Стефанчук заснув під час засідання Верховної Ради. Інцидент з парламентарієм потрапив на відео.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/ya-ne-spav-vidpochinok-slugi-v-radi-znyali-na-video-vin-bezgluzdo-vipravdavsya.htm”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.