News:

"Замінила болгарина на вітчизняного виробника": Галкін потролив Путіна і Пугачову (відео)

17.01.2020
Російський гуморист пожартував, що його дружина старанно виконала вказівку президента щодо імпортозаміщення.

Російський шоумен Максим Галкін, виступаючи на концерті у Кремлівському палаці, потролив свою дружину Аллу Пугачову і президента РФ Володимира Путіна, передають

Так, він розповів глядачам, як Путін одного разу заявив, що треба вводити імпортозаміну. При цьому Галкін зазначив, що це для того, що вішати на вуха вже російську локшину. І додав, що примадонна смішно прокоментувала цю ситуацію.

"У нас сім’я прогресивна. Ось одного разу, коли Путін сказав, що потрібно вводити імпортозаміну... ну, щоб вішати на вуха вже російську локшину. Алла відразу прокоментувала: "Я вже давно поміняла болгарина на вітчизняного виробника". Тому ви зрозуміли вже, що сім’я у нас дуже навіть прогресивна, так?" – сказав Галкін.Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/zhaby/zaminyla-bolharyna-na-vitchyznianoho-vyrobnyka-halkin-potrolyv-putina-i-puhachovu-video-311843.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.